de_complex

Aici ajung Topicurile de prost gust si cele care nu respecta regulamentul
Locked
ABDC

Re: de_complex

Post by ABDC » 15 Dec 2009, 10:13

Daca tu ai facut harta ... ai tot respectul din partea mea :D
Poate mai scoti una si mai si ca asta :)
Succes in continuare.

Daemon

Post by Daemon » 15 Dec 2009, 12:08

Heh merci.

1. Cum adica nu se aude bine sunetul? In canale, de exemplu? Acolo e setat sa aiba ecou.

2. Ati ajuns in zona secreta? :D

Daca nu o gasiti, va spun eu. Hint: in intersectia centrala de canale, spargeti grilajul din colt :).

SiLviu

Post by SiLviu » 15 Dec 2009, 14:17

Am ajuns am ajuns :D e interesanta ca ai multe locuri pe unde sa te sui si sa sari. In canale da, e bine gandit, dar si deasupra parca nu se aude ca pe hartile astealalte :S

Daemon

Post by Daemon » 15 Dec 2009, 15:01

Eh, dupa zona secreta mai e o zona secreta :D

Ia-ti la tine un AK47 si full de incarcatoare, intra acolo prin grilaje, si cand ai ajuns la "screen"-ul ala, descarca in el toate incarcatoarele. Mai departe vezi singur :).

Ah, btw, voi pe ce versiune jucati? :) Eu am facut-o pt. 1.5 pe vremea cand nu exista altceva, si nu stiu cum se manifesta pe astea mai noi, nici macar nu stiam daca merge.

warschau
Moderator Orang3

Post by warschau » 15 Dec 2009, 15:14

Daemon wrote:Eh, dupa zona secreta mai e o zona secreta :D

Ia-ti la tine un AK47 si full de incarcatoare, intra acolo prin grilaje, si cand ai ajuns la "screen"-ul ala, descarca in el toate incarcatoarele. Mai departe vezi singur :).

Ah, btw, voi pe ce versiune jucati? :) Eu am facut-o pt. 1.5 pe vremea cand nu exista altceva, si nu stiu cum se manifesta pe astea mai noi, nici macar nu stiam daca merge.
ce onoare domnule daemon!
Vreau in primul rand sa te felicit pentru aceasta harta geniala.
Am gasit-o prima data acum multi ani pe un CD level foaaarte vechi, si neavand net ma jucam pe ea cu boti si mi se parea absolut geniala, sa stiu ca e facuta de un roman si mai ales ca trec des si vad acea zona.
Chiar ma gandeam, daca vreodata as da de oamenii care au realizat aceasta harta, i-ash felicita din inima :D

Noi jucam pe steam cu ea, si merge lejer.
Am ajuns in zona secreta demult, a fost chiar fain cand am gasit-o singur.. ( da, chiar umblam de nebun pe harta, nu aveam ce face, si imi placea )

Sper ca am facut vreo logica in ce am spus, sunt foarte incantat ca ai poposit la noi pe forum, si iti promitem , daca vrei vreodata o sa o si jucam cu totii! just keep in touch.

Sanatate!

Daemon

Post by Daemon » 15 Dec 2009, 20:55

Multumesc! Iti dai seama, omu' se bucura cand munca ii e apreciata :). Si zici ca chiar treci prin zona? Eu m-am mutat de acolo, stateam direct in blocul de unde ies teroristii. (Presupun ca nu era greu de intuit :) ) S-au mai schimbat magazinele, catelul ala a disparut, pana si omul cu Camaro si-a luat unul rosu in loc de ala verde :).

Mi-ar face placere sa o mai joc, dupa vreo 6 ani daca nu si mai bine. Dar ce tre sa am ca sa intru la voi? (versiune, softuri, de la A la Z daca se poate) N-am nici cea mai vaga idee, eu de mult timp joc numai Savage: Battle for Newerth, in a carui echipa de developeri activez.

In alta ordine de idei, cum mai merge CS-ul pe la noi? Se mai joaca? Tot cu hackuri? Daca as sti ca nu sunt prea multi cheateri (chestie care ma oripileaza) m-as gandi la varianta sa mai scot o harta sau poate chiar vreun pack, cu locatii romanesti si reale, bineinteles.

Uitasem in primul post de vedetele noastre:

Image
Last edited by Daemon on 15 Dec 2009, 21:15, edited 1 time in total.

XeqtR

Post by XeqtR » 15 Dec 2009, 21:06

Daemon war zicea sa joci la noi pentru ca esti cel mai binevenit :D ...da si cam ai dreptate despre cheateri este plin de ei pe toate serverele...oricum bravo pentru harta si te asteptam pe server sa vedem ce poti! :D

warschau
Moderator Orang3

Post by warschau » 15 Dec 2009, 21:16

Nu sunt chiar cheateri peste tot, sunt si jucatori buni.
Cs poti juca daca descarci versiunea de non -steam acceptata pe serverul nostru de AICI
dar pe serverele noastre poti intra si cu versiunea de steam de cs.
o instalezi , si patchul, dar mai mult ca sigur te descurci tu.
dai connect cs.orang3.ro
spui ca esti protejatul nostru, si job done :D
[ps: pe harta nu se vede asa usor ce fete au vedetele=)) ]

RpC
Ofiter Etica

Post by RpC » 15 Dec 2009, 21:45

complex asta e harta aia cu sala de net ? :D :)))))))))))
Semnatura.

SiLviu

Post by SiLviu » 15 Dec 2009, 22:21

da rpc:D

sunt codati peste tot, important ca la noi 90% sunt prinsi si banati :)

Locked