Voturi

Ce ar trebui facut la server sau forum
Locked
paiN
Jucator Orang3
Zodie: Sagetator

Voturi

Post by paiN » 26 Jun 2012, 20:14

Nu toata lumea are o memorie buna si sunt putini cei care iau MemoPlus, asadar propun ca pe forum, mai exact deasupra regulamentului sa puneti un url mare cu trimitere la linkul de vot. Ar vedea toata lumea care intra pe forum, si zic ca am avea considerabil mai multe voturi.
Orang3 4 ever ! Orang3 = trecut, prezent si viitor

VAL
Jucator Orang3
Zodie: Scorpion

Re: Voturi

Post by VAL » 26 Jun 2012, 21:09

paiN wrote:Nu toata lumea are o memorie buna si sunt putini cei care iau MemoPlus, asadar propun ca pe forum, mai exact deasupra regulamentului sa puneti un url mare cu trimitere la linkul de vot. Ar vedea toata lumea care intra pe forum, si zic ca am avea considerabil mai multe voturi.
Ai dreptate .

bLuu
Pierduti
Zodie: rac

Re: Voturi

Post by bLuu » 04 Jan 2015, 18:32

paiN wrote:Nu toata lumea are o memorie buna si sunt putini cei care iau MemoPlus, asadar propun ca pe forum, mai exact deasupra regulamentului sa puneti un url mare cu trimitere la linkul de vot. Ar vedea toata lumea care intra pe forum, si zic ca am avea considerabil mai multe voturi.
aici jignesti indirect pe unii :\ ceea ce nu e nevoie ;) care chiar vrea sa voteze voteaza din proprie initiativa nu ii bagi mura in gura topicul :roll: !

Locked